Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος

Το Γυμνάσιο ΛΤ Έμπωνα καλεί τα τουριστικά γραφεία να εκδηλώσουν ενδιαφέρον και να καταθέσουν οικονομική προσφορά για τη μετακίνηση μαθητών/-ριων της σχολικής μας μονάδας εντός του νησιού της Ρόδου ως εξής:

1. Ένα (1) λεωφορείο για τη μετακίνηση των μαθητών/-ριων της Γ’ Γυμνασίου την Πέμπτη 28 Μαρτίου 2019 στην Παλιά Πόλη της Ρόδου και στη Λίνδο.
  2. Δύο (2) λεωφορεία για τη μετακίνηση των μαθητών/-ριων όλων των τάξεων της σχολικής μας μονάδας την Τρίτη 9 Απριλίου 2019 στο φράγμα της Απολακιάς.
  3. Ένα (1) λεωφορείο για τη μετακίνηση των μαθητών/-ριων του Γυμνασίου την Πέμπτη 11 Απριλίου 2019 στο Κέντρο Περιβαλλοντικής Εκπαίδευσης (ΚΠΕ) Πεταλούδων Ρόδου.

Κάθε τουριστικό γραφείο θα καταθέσει μία οικονομική προσφορά και για τις τρεις μετακινήσεις.

Προθεσμία υποβολής των οικονομικών προσφορών ορίζεται η Πέμπτη 21 Μαρτίου 2019 και ώρα 11 π.μ.

Μπούτης Μιχαήλ